Teenused

Reklaam sotsiaalmeedias

Sotsiaalmeedia on tänapäeval väga oluline kanal objektidele lisatähelepanu saamiseks. Meil on olemas kõik vajalikud kanalid, et teie objekti veel rohkem reklaamida. Vajadusel kasutame ka tasulisi teenuseid, mis toovad rohkem tähelepanu.

Ajakirja kvaliteediga objektikataloogid

Koostame iga müügiobjekti kohta kauni ja informatiivse objektikataloogi, mille anname objekti tutvustamisel igale potentsiaalsele ostjale. Meie eesmärk on teie kodu kliendile meelde jätta. Kuna enamasti vaatab klient mitut objekti, siis aitab kataloog teie kinnisvara eristada ja tuletab olulisi aspekte meelde.

Droonifotod ja -videod

Droonifoto annab hea ettekujutuse objekti asukohast, ümbritsevast keskkonnast ning näitab suuremat pilti, mida tavafoto ei suuda. See ei ole sobiv kõikide objektide puhul, kuid kindlasti tasub võimalusel kaalumist.

Professionaalsed kinnisvarafotod

Professionaalsed kinnisvarafotod on midagi, millesse me väga tugevalt usume. Nagu öeldakse, siis üks pilt ütleb rohkem, kui tuhat sõna.

Tasuta kinnisvarakonsultatsioon ja hinnaanalüüs

Peale teie kodu ülevaatust, koostame põhjaliku turuanalüüsi, kus toome välja teie kodu hinnaanalüüsi, soovitusliku müügihinna ning presenteerime kogu müügiplaani. Tugineme samas piirkonnas tehtud tehingutele, oma aastatepikkusele kogemusele ning turutunnetusele.

Vahendustegevus

Tegeleme nii üüri-, müügi- kui ärikinnisvara vahendamisega. Meie üüriportfellis on paarsada üüriobjekti Tallinnas ning Harjumaal. Meie pädevad kinnisvaramaaklerid, on võimelised igat liiki kinnisvara vahendusega tegelema üle Eesti ja vajadusel ka väljaspool Eestit. Lisaks tegeleme ka arendusprojektide analüüsimisega, ostu-, müügiklientide otsimisega ning suuremahuliste projektide notariaalsete toimingutega.

Lepinguläbirääkimised

Läbirääkimised ei hõlma ainult hinnaläbirääkimisi. On ka palju muid olulisi lepingupunkte nagu tähtajad, lepingutingimused, tehingutasud, mitme pakkujaga tegelemine jne. Läbirääkimiste käigus sõlmitakse või kaotatakse tehinguid. Plus Kinnisvara kõik maaklerid on läbinud mitmeid koolitusi ning teavad, kuidas tehinguid edukalt lõpuni viia. Meil on olemas palju koostööpartnereid (pangad, notarid, hindajad jne), kellelt vajadusel saame alati professionaalset nõu küsida.

Tehingute haldamine

Meie jaoks on tehingute haldamine midagi enamat kui lihtsalt paberimajandusega abistamine. Meie jaoks on oluline, et mõistaksite igat järgnevat sammu ja teate, mida oodata. Juhime teid hõlpsasti läbi keerulise müügiprotseduuri, aitame mõista erinevat terminoloogiat ja leiame alati parimad lahendused. Soovime, et tunneksite end kogu müügiprotsessi suhtes enesekindlalt ja teadlikult.

Õigusnõustamine

Pakume oma klientidele kinnisvaraga seotud toimingutele juriidilist nõustamist. Meil on olemas hinnatud koostööpartnerid, kes vajadusel abistavad meie kliente kohtuväliste kokkulepete sõlmimisel või vajadusel esindavad ka kohtus. Meie ei jäta kunagi klienti üksi oma murega!

Kinnisvara dokumentatsiooni korrastamine

Aitame vajadusel seadustada objekti, valmistame ette kõik vajalikud dokumendid ehitus- ja, kasutusloa saamiseks, korrastame objekti andmeid erinevates kinnisvararegistrites (Ehitusregister, Kinnistusraamat)

plus-logo

Võrdle objekte

Võrdle