Plus Kinnisvarabüroo OÜ

Plus Kinnisvarabüroo on loodud 2021. aasta juunis. Ettevõtte omanik on Tarvo Tavast, kes omab pikaajalist kinnisvaratausta ja kes on ka varem olnud mitme kinnisvarabüroo loomise juures.

Mis eristab Plus Kinnisvara?

Me ei plaani kasvada suure maaklerite arvuga kinnisvarabürooks, vaid meil on piiratud maaklerite arv ja me väga valime, kes meie juures töötavad või kellega me koostööd teeme. Koondame oma ridadesse juba pikemalt kinnisvaravaldkonnas tegutsenud oma ala professionaalid, kellega koos aitame inimesi nende unistuste kodudeni. Oleme arusaanud, et väiksem tiim töötab efektiivsemalt ja suudab pakkuda paremaid võimalusi oma klientidele. Plaanis on hakata tegelema ka kodude ehituse ja haldusega.

Lisaks oma igapäevasele kinnisvaratööle oleme otsustanud anda kindlasti midagi ühiskonnale tagasi. Oma eelnevates ettevõtmistes oleme alati toetanud kultuuri ja andnud käe heategevusele. Sama plaani soovime jätkata ka edaspidi.

Üritame võimalikult palju infot edastada digitaalselt ja võimalikult vähe kasutada oma igapäeva töös paberit, et ökoloogilist jalajälge vähendada.

Meie moto – …sest Plus on parem!

Telefon: 6 011 611

Võta meiega ühendust!