Kevadkampaania

Võta osa Plus Kinnisvara Kevadkampaaniast ja jää plussi!

  Soovin müüa kinnisvaraSoovin osta kinnisvaraSoovin saada tasuta laenunõustamist pangast  1. Kampaaniat korraldab Plus Kinnisvarabüroo OÜ ning see kehtib üksnes Plus Kinnisvarabüroo OÜ vahendusel tehtavatele tehingutele.

  2. Kampaanias osalemiseks anna meile teada enda soovist kinnisvara müüa või osta, kasutades selleks veebilehel www.plus.ee/kampaania asuvat vormi.

  3. Tutvustame Sulle võimalusi Sinule sobiva tehinguni jõudmiseks ning teeme ettepaneku maaklerlepingu sõlmimiseks.

  4. Peale Plus Kinnisvarabüroo OÜ vahendusel toimunud notariaalset ostu - või müügitehingut väljastame Sulle kinkekaardi väärtuses 500 eurot või edastame kinnituse Sinu nimel vähiravifondile tehtud annetuse kohta.

  5. Kampaanias osaleja saab valida Ülemiste Keskuse või Estraveli kinkekaardi või vähiravifondile “Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit MTÜ” annetuse tegemise vahel väärtuses 500 eurot.

  6. Kampaanias osalemiseks anna enda soovist kinnisvara müüa või osta teada ajavahemikus 24.märts - 30.aprill 2023.a, kasutades selleks veebilehel www.plus.ee/kampaania asuvat vormi.

  7. Kampaania kehtib Plus Kinnisvarabüroo vahendusel tehtavatele tehingutele, mille huvi on registreeritud eelmises punktis sätestatud ajavahemikus ja tingimusel, et tehing toimub hiljemalt 31.12.2023.

  8. Kampaaniaga seotud küsimustes saate ühendust võtta aadressil plus@plus.ee

  9. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus kampaania igal ajal katkestada (ei puuduta juba kampaania raames lepingu sõlminud kliente) või pikendada, teatades sellest www.plus.ee kodulehe ja sotsiaalmeedia vahendusel.

  plus-logo

  Võrdle objekte

  Võrdle