Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kassisaba, Roopa 4a

  • 249 000 €
  • 3 583 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kassisaba, Roopa 4a
  • 249 000 €
  • 3 583 € /m2

KENA SAUNAGA PEREKODU VAIKSEL KÕRVALTÄNAVAL!

Vaiksel ja rahulikul kesklinna kõrvaltänaval, miljööväärstuslikus Kassisaba asumis, müüa hubane saunaga perekodu. Asukoht sobib suurepäraselt ka lastega perele, sest kõik vajalik on mugavalt lähedal, kuid samas on asukoht mõnusalt roheline ja rahulik ja jääb suurest liiklusest eemale.

PLANEERING JA VIMISTLUS
Pakutava kodu koosseisu kuuluvad esik, poolavatud köök, elutuba, kaks magamistuba, saunaga vannituba ja eraldi tualett. Aknad avanevad maja külje peale ja hoovi poole.
Siseviimistlus on modernne ning heledale annab kontrasti tume. Põrandaid katab laminaatparkett ja seinad on värvitud ning osaliselt tapetseeritud. Esiku põrand ja vannitoa nind tualeti põrandad ja seinad on plaaditud.

ROOPA 4A MAJA
Tegu on toredate naabritega väiksema telliskivimajaga. Majas on tegus ühistu ja jooksvate küsimustega tegeleb haldurfirma. Olemas fonolukusüsteem.

PARKIMINE
Kesklinna parkimistsoon maja ees tänaval. Kesklinna elanikul on võimalik teha parkimisluba 120€ aastas.

ÜLALPIDAMISKULUD
Korteris on elektriküte radiaatoritega, kuid vaatamata sellel on ülalpidamiskulud mõistlikud. Kolmeliikmelise pere puhul on olnud kulud koos vee- ja elektritarbimisega kokku suviti suurusjärgus 180€ ja talviti suurusjärgus 330€. Sellest 59€ ühistu laenumakse, mis saab läbi veebruaris 2025. Olemas ka ühistu luba õhksoojuspumba paigaldamiseks.

ASUKOHT JA ÜMBRUS
Suurepärane asukoht, mis on ühest küljest lühikese jalutuskäigu kaugusel Südalinnast, Vanalinnast ja Telliskivist, kuid samas rahulik, hubane ja roheline. Siin saab nautida kõiki kesklinna mugavusi, kuid samas olla suurest saginast eemal. Ka Kristiine keskus oma kaupluste, söögikohtade ja teenustega on vaid 600 m kaugusel. Kohe maja juures on Westholmi Gümnaasium ja läheduses ka mitmed lasteaiad. Kiire ja mugav ühistarnspordiühendus nii Südalinna kui ka teiste linnaosadega, peatused mõnesaja meetri kaugusel. Lisaks ka Lilleküla rongipeatus u 900 m kaugusel.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse
  • Maamaks
  • Kodukindlustus
  • Laenukindlustus
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kristi Leidsaar
  • Kristi Leidsaar