Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Endla 61a

  • 315 000 €
  • 3 600 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Endla 61a
  • 315 000 €
  • 3 600 € /m2

UUS HIND 315 000€ KEHTIB KUNI JAANIPÄEVANI!

UUS HIND 315 000€ kehtib kuni jaanipäevani. Parima ruutmeetrihinnaga uusarendus Kristiines

Endla tänaval on valminud modernne, 6 korteri ja 2 äripinnaga, B-energiaklassi elamu. Kuigi Endla tänav on üsna tiheda liiklusega, siis on sees vaikne tänu korralikele kolmekordsetele puitpakettakendele ja seinte heale helipidavusele. Maast laeni aknad muudavad pakutavad pinnad mõnusalt avaraks ja valgusküllaseks. Müügihinnas sisaldub üks parkimiskoht õues. Maja on valmis ja kasutusluba tegemisel.

PLANEERING JA VIIMISTLUS
Esindusliku äripinaa koosseisu kuuluvad esik; suurem ruum, kuhu on planeeritud ka kööginurk; kaks väiksemat ruumi, vannituba-tualett ning lisaks eraldi tualett. Lisaväärtusena olemas ka terrass. Plaan piltide seas olemas.
Siseviimistlus on lahendatud heledates toonides ning kontrasti lisavad tumedad aknaraamid. Kasutatud on väga kvaliteetseid materjale ja santehinikat. Põrandaid katab hele tammepuidust kalasabaparkett ning seinad on värvitud. Esiku ja kööginurga põrand ning vannitoa ja tualeti põrandad ja seinad on plaaditud. Valguslahendusena on kasutatud energiasäästlikke LED valgusteid ning hubasust lisavad timmerdatavad kariisivalgustid. l

KOMMUNIKATSIOONID JA TEHINILISED LAHENDUSED
Majas on oma gaasikatlamaja ning ruumides vesipõrandaküte. Kõikide tubade temperatuur on eraldi juhitav seinal oleva digitaalse juhtpuldiga. Lisaks on paigaldatud soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, mis tagab hea sisekliima ning aitab kokku hoida küttekuludelt.

PARKIMINE
Müügihinnas sisaldub üks parkimiskoht õues.

ENDLA 61A
Tegu on puitvoodriga kivimajaga, mille vahelaed on monoliitsest raudbetoonist ning katusekatteks on plekk. Kõik tehnilised lahendused on korralikult läbimõeldud ning planeeritud energiaklass B. Olemas fonolukusüsteem ja valvekaamerad.

ASUKOHT JA ÜMBRUS
Pakutavad kodud asuvad väga mugavas asukohas, kus kõik vajalik on jalutuskäigu kaugusel. Vähem kui 1 km raadiuses jääb ühele poole Kristiine Kaubanduskeskus erinevate poodide, teenuste ja söögikohtadega ja teisele poole Merimetsa Selver. Grossi pood u 300 m kaugusel. Mugav ja kiire ühistranspodiühendus kesklinna ja teiste linnaosadega, peatused paarisaja meetri kaugusel. Südalinna sõidab autoga alla 10 minuti. Lähenduses ka kergliiklusteed, mida mööda võimalik jõuda nii Stroomi randa, kui ka Rocca al Maresse.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse
  • Maamaks
  • Kodukindlustus
  • Laenukindlustus
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kristi Leidsaar
  • Kristi Leidsaar