Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Merivälja, Kõivu põik 10

  • 379 000 €
  • 2 645 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Merivälja, Kõivu põik 10
  • 379 000 €
  • 2 645 € /m2

HUBANE PEREKODU VAIKSES TUPIKTÄNAVAS!

Vaikse tupiktänava lõpus, lühikese jalutuskäigu kaugusel merest, müüa hubane ja hea ruumilogistikaga perekodu. Pakutavas majaosas on piisavalt ruumi ka hobidega tegelemiseks ja/või kodukontori jaoks.
2023.a augustis tehtud hindamisakt 380 000€!

PLANEERING JA VIIMISTLUS
Pakutava kodu planeering on läbi kolme korruse. Keldrikorrusel asuvad kaminaga sauna eesruum, elektrikerisega saun, pesuruum, tehnoruum ning tööruum/garaaž, kuhu on sissepääs ka otse õuest, tõstandukse kaudu. Esimesele korrusele jäävad esik, üks kolmest magamistoast, dušiga vannituba-tualett ning poolavatud köögiga elutuba, kust pääseb ka majatagusele terrassile (u 35 m2), kus saab nautida nii päeva- kui õhtupäikest. Teisel korrusel paiknevad kaks magamistuba, millest suuremal on ca 7 m2 eesruum, mida saab kasutada nt kontori, töötoa, walk-in garderoobina vms. Lisaks vanniga vannituba-tualett. Teiselt korruselt pääseb ka pööningule, kus on mahukas panipaigaruum. Majaosa juurde kuulub notariaalse kasutuskorra alusel ka 125 m2 aiaosa.
Siseviimistlust värskendati 2 aastat tagasi ja selle käigus uuendati kõikide ruumide põrandate, seinte ning lagede viimistlust ning paigaldati uus sanitaartehnika. Põrandaid katab puitparkett ning seinad on värvitud ning osaliselt tapetseeritud. Märgade ruumide seinad ja põrandad on plaaditud.

PARKIMINE
Maja ees 2-3 parkimiskohta. Lisaks tasuta parkimine tänaval.

KOMMUNIKATSIOONID/ÜLALPIDAMISKULUD
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Küttelahendusena on kasutusel Bosch õhk-vesi soojuspump ning sauna eesruumis lisaks ka kamin. Vannitubades olemas põrandaküte. Elektrijuhtmestik on vahetatud. Elektriarved 5-liikmelise pere puhul on olnud suviti suurusjärgus 120-160€ ja talviti 200-350€ kuus. Lisandub vesi vastavalt tarbimisele ja prügivedu.

ASUKOHT JA ÜMBRUS
Pakutav kodu asub rohelises ja rahulikus piirkonnas Meriväljal. Kõik vajalik on mugavalt lähedal – lasteaed u 200 m, kool u 500 m ja väike kauplus u 400 m. Väga mugav kodu just lastega peredele. Läheduses mänguväljak ja korvpalliväljak, Merivälja park. Nr 6 bussi peatus u 400 m ja nr 1 peatus u 1 km kaugusel. Meri ja supelrand u 1,2 km.

Pakutava koduga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks palun võtke minuga ühendust!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse
  • Maamaks
  • Kodukindlustus
  • Laenukindlustus
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kristi Leidsaar
  • Kristi Leidsaar