Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Lodumetsa 7

  • 1 900 €
  • 12 € /m2

Üürile anda
Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Lodumetsa 7
  • 1 900 €
  • 12 € /m2

BRONEERITUD/BOOKED!

BRONEERITUD!

Hinnatud Pirita elamurajaoonis anda üürile väga privaatse aiaga kena perekodu. Hästi käituvad lemmikloomad on lubatud.

MAJAOSA
Pakutaval kodul on 2 korrust. Esimesel korrusel on esik, avatud köögiga elutuba, kabinet (või magamistuba), minispa suure mullivanni, duši ja saunaga ning eraldi tualett. Vannitoast pääseb ka otse terrassile, et ei peaks pärast sauna läbi maja kõndima. Elutoast pääseb samuti hubasele terrassile ja privaatsesse hekiga ümbritsetud aeda. Teisel korrusel on 3 magamistuba ja suur vannituba-tualett mullivanniga. Teisel korrusel lisaks suurem rõdu. Kodu antakse üürile kogu vajaliku ja kvaliteetse sisustuse ja tehnikaga.

PARKIMINE
Suletud hoovis on parkimiskohti 3-4 autole.

KÜTTESÜSTEEM JA ÜLALPIDAMISKULUD
Pakutavas kodus on põrandaküte gaasikatla baasil. Äsja on paigaldatud uus Boch gaasikatel, mis säästab küttekuludelt. Tänaste hindade juures on eeldatav küttekülu tavel kuni 180-200€. Lisandub elekter ja vesi vastavalt tarbimisele.

LEPINGUTINGIMUSED
Lepingu sõlmides tuleb tasuda esimese kuu üür ettemaksuna, deposiit 1 kuu üüri ulatuses. Lisaks maakletasu 1 kuu üüri summas, millele lisandub km.

ASUKOHT JA ÜMBRUS
Pakutav perekodu asub rahulikus ja rohelises piirkonnas. Suurepärased sportimisvõimalused terviseradade näol. Kõrvalkinnistul ka tenniseväljak, mida võimalik väikese tasu eest kasutada. Ühistranspordipeatus u 500 m kaugusel ning autoga sõidab kesklinna u 15 minutit. Läheduses Merivälja kool ja lasteaed. Jalutuskäigu kaugusel Pirita rand ja erinevad poed ning söögikohad.

Võrdle objekte

Võrdle
Kristi Leidsaar
  • Kristi Leidsaar