Harju maakond, Saue vald, Maidla küla, Urumarja tee 6

  • 279 000 €
  • 2 214 € /m2

Müüa
Harju maakond, Maidla küla, Urumarja tee 6
  • 279 000 €
  • 2 214 € /m2

A-ENERGIAKLASSIGA UUS KODU METSA ÄÄRES!

30-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna Südalinnast, müüa 2024.aasta juulis valmiv A-energiaklassi perekodu. Müügihind sisaldab siseviimistlust ja santehnikat. Kuulutuse sisepildid on illustratiivsed ning tehtud sama projekti järgi ehitatud majast. Välipildid on müüdavast majast. Mõnusalt roheline ja rahulik asukoht, kahel pool mets! Kinnistuni viib kõvakattega tee.

KONSTRUKTSIOONID JA MATERJALID
Tegu on plaatvundamendil kivikatusega puitmajaga. Aknad on kolmekordse klaaspaketiga aknad, hea heli- ja soojuspidavusega. Metsapoolses küljes on 28 m2 suurune naturaalse laudisega terrass, kus saab pere ja sõpradega mõnusalt aega veeta ilma, et naabrid kuidagi häiriksid.

PLANEERING
Maja on väga mõistliku suuruse ja läbimõeldud planeeringuga. Koosseisu kuuluvad esik, tehnoruum, avatud köögiga ja kaminaga elutuba, 3 magamistuba, pesuruumiga saun ja eraldi tualett. Saunast pääseb ka otse terrassile, et ei peaks läbi maja minema. Põrandaid katab vastupidav ja kvaliteetne vinüülparkett ning esiku põrand ning sanruumide põrandad ja seinad on plaaditud. Varajases staadiumis on uuel omanikul võimalik siseviimistluses kaasa rääkida.

KOMMUNIKATSIOONID
Elekter 3x20A. Vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed. Küttelahendusena on planeeritud ökonoomne ja mugav põrandaküte õhk-vesi soojuspumba baasil. Temperatuur on reguleeritav kõikides tubades eraldi. Lisaks soojustagastusega ventilatsioon. See tagab A-energiaklassi ja väga mõistlikud ülalpidamiskulud. Eeldatavad kõrvalkulud suvel suurusjärgus 50€ ja talvel 150€.

ASUKOHT JA ÜMBRUS
Maidla on suurepärane asukoht inimestele, kes hindavad rohelist ja rahulikku elukeskkonda, mis oleks siiski pealinna lähedal. Maidla asub u 30 km ja 30-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna Südalinnast, Saue vallas. Lisaks maja kõrval olevale metsale asub 850 m kaugusel majast terviserada (Jõemetsa seikluspark), kus on tegevust kogu perele – võrkpalliplats, jalgpalliväljak, jõujaam, madalseiklusrada ja pikniku pidamise võimalused. Umbes sama kaugel on ka ühistranspordipeatus, kus peatub S10 liin, mis sõidab Sauele, Kiisale, Kurtnasse. Läheduses Keila jõgi, kus võimalik ujuda ja kala püüda. Veidi kaugemal, lühikese autosõidu kaugusel Maidla järv, kus saab ujuda, trenni teha ja ka grillida. Maidla külas tegutseb aktiivne külaselts, kes korraldab erinevaid üritusi: www.maidlakyla.ee. Kiisa asula, kus olemas Coop, Grossi pood, apteek, postkontor, noortekeskus ja rongijaam, asub u 4 km kaugusel. Lähim lasteaed ja kool asuvad Kurtnas, u 6 km kaugusel. Saku, kus samuti olemas kool, lasteaiad, erinevad kauplused ja muud teenused, asub u 12 km kaugusel.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse
  • Maamaks
  • Kodukindlustus
  • Laenukindlustus
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kristi Leidsaar
  • Kristi Leidsaar