Harju maakond, Saku vald, Kurtna küla, Kurtna tee 48

  • 400 €
  • 7 € /m2

Üürile anda
Harju maakond, Kurtna küla, Kurtna tee 48
  • 400 €
  • 7 € /m2

VABANEB 08.06.24!

25-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast, rahulikus ja rohelises Kurtna külas, anda üürile 2-toaline kena ja hubane korter. Korter on täielikult möbleeritud ning ka hästi käituvad lemmikloomad on lubatud. Vabaneb 08.06!

PLANEERING
Korter on läbi maja planeeringuga ja koosseisu kuuluvad esik, magamistuba, elutuba, vannituba, tualett, köök ja rõdu. Olemas ka keldriboks. Siseviimistlus lahendatud neutraalsetes toonides.

ÜLALPIDAMISKULUD
Kõrvalkulud suviti on suurusjärgus 55€ ja talviti suurusjärgus 150€. Lisandub vesi ja elekter vastavalt tarbimisele (praegusel üürnikul on eletktriarve olnud u 20€ ja vesi u 15-25€)

PARKIMINE
Tasuta parkimine maja ees.

LEPINGUTINGIMUSED
Lepingu sõlmides tuleb tasuda esimese kuu üür ettemaksuna, deposiit ühe kuu ulatuses ja maaklertasu ühe kuu üüri summas, millele lisandub km.

ASUKOHT JA ÜMBRUS
Väga roheline ja rahulik elukeskkond. Kurtna asub Tallinna kesklinnast 25-minutilise autosõidu ja Saku alevist 10 km kaugusel. Lähib toidukauplus asub Kiisa alevikus, u 2 km kaugusel. Maja ees Kurtna kool ja lasteaed. Kohe maja kõrvalt läheb metsarada, kus võimalik mõnusalt looduses jalutada ja sportida. Ühistranspordipeatus u 100 m kaugusel, hea ühendus Tallinna kesklinna ja Kiisaga.

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kristi Leidsaar
  • Kristi Leidsaar