Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kelmiküla, Sügise 14

  • 350 €
  • 15 € /m2

Üürile anda
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kelmiküla, Sügise 14
  • 350 €
  • 15 € /m2

VABANEB 31.05!

Vaiksel Sügise tänaval, kenas renoveeritud puumajas, üürida hubane stuudiokorter. Vanalinn paarisaja meetri kaugusel. Vabaneb 31.05.2024.

KORTER
Korteri koosseisu kuuluvad köök, tuba ja dušiga vannituba-tualett. Korter on täielikult möbleeritud ning valmis koheseks sissekolimiseks. Lisaks muule sisustusele ja tehnikale on olemas nii pesumasin, kui ka nõudepesumasin.

ÜLALPIDAMISKULUD
Korteris on autonoomne gaasikatel. Ülalpidamiskulud sõltuvad vee, gaasi ja elektri tarbimiseks, viimasel üürnikul olid suurusjärgus 100-150€.

LEPINGUTINGIMUSED
Lepingu sõlmides tuleb tasuda esimese kuu üür ettemaksuna, tagatis 1,5 kuu üürisummas ning maaklerstasu ühe kuu üüri ulatuses, millele lisandub km.

ASUKOHT JA ÜMBRUS
Korter asub kesklinna piiril, vaikses miljööväärtuslikus piirkonnas. Vahetus läheduses Meriton Spa Hotell. Paarisaja meetri kaugusele jääb Pika Hermanni torn, pargid, laste mänguväljak ning koerte treeningplats. Läheduses mitu kooli (sealhulgas rahvusvaheline Tallinna Euroopa Kool) ja lasteaeda. Lähim toidupood mõnesaja meetri kaugusel. Telliskivi Loomelinnak, Vanalinn ja südalinn lühikese jalutuskäigu kaugusel nind hea transpordiühendus teiste Tallinna linnaosadega.

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kristi Leidsaar
  • Kristi Leidsaar