Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Aiandi 2a

  • 1 100 €
  • 13 € /m2

Üürile anda
Harju maakond, Viimsi alevik, Aiandi 2a
  • 1 100 €
  • 13 € /m2

SUUR TERRASS! KAMIN! SAUN! ILMA SISUSTUSETA!

Viimsi kaunis galeriimajas anda üürile avar ja valguküllane suure terrassi, sauna ja kaminaga kodu. Akendest avanevad rohelised ja avarad vaated. Korter antakse üürile ilma sisustuseta!

KORTER
Pakutava kodu koosseisu kuuluvad esik, duši ja saunaga vannituba-tualett, kaks magamistuba ja avar avatud köögiga elutuba. Suurepäraseks boonuseks on suur privaatne terrass, kuhu pääseb nii ühest magamistoast, kui ka elutoast. Elutoas lisab hubasust kamin. Korteri kasutusse kuulub ka panipaik maja 0-korrusel.

PARKIMINE
Korteri kasutusse kuulub 1 parkimiskoht tõkkepuuga suletud hoovis.

MAJA
Kortermaja on värskelt renoveeritud ning on pälvinud korduvalt Kauni Kodu auhinna. Olemas fonolukusüsteem.

KÜTTESÜSTEEM
Majal on oma gaasikatel ning tubades reguleeritavad radiaatorid. Lisaks elutoas kamin.

LEPINGUTINGIMUSED
Lepingu sõlmides tuleb tasuda esimese kuu üür ettemaksuna, tagatisraha ühe kuu üüri summas ja maaklertasu ühe kuu üüri ulatuses, millele lisandub km.

ASUKOHT/ÜMBRUS
Viimsi on rahulik ja roheline elukeskkond, kus on kõik vajalik olemas. Aiandi 2a maja asub Laidoreri pargi kõrval. Jalutuskäigu kaugusel Viimsi keskus, Rimi, Maxima, Viimsi spa ja kino jne. Ümbruses olemas ka koolid ja lasteaiad. Suurepärased sportimisvõimalused erinevate spordiklubide (My fitness, Forus Spordikeskus jm), kergliiklusteede ning palliväljakute näol.

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Kristi Leidsaar
  • Kristi Leidsaar