Meeskond

Merelle Zeiger

Kinnisvaramaakler Lõuna Eestis

Kinnisvara maailma jõudis Merelle läbi isikliku kogemuse, vahetades elukohta, müües oma enda kodu ning tegeledes uue kodu otsingute ja arendusega. Olles nendes protsessides ninapidi sees ja saades hea karastuse enda kogemusest kasvas huvi astuda maakleri rolli ning olla nö „abijõud“ teistele, kes on kimpus kodu või laiemalt kinnisvara ostu, müügi või vahetusega.

Oma tegemistes on Merelle väga põhjalik ja hindab kvaliteeti. Pigem kulutab rohkem aega eeltööle, kui annab järgi survele asi kiiresti tehtuks lugeda. Samuti on ta parandamatu optimist. „Kui mõnikord tundubki, et enam üldse ei saa, siis kuidagi saab alati“. Elu on kui pusle – kui käesolev tükk ei sobi siia, liigu edasi ja otsi järgmine“.

Merellel on pikk personalitöö kogemus. Ta on töötanud personalijuhina Eesti Lennuakadeemias ja Amservi esinduses ning väliskogemust täiendanud Eesti alalises esinduses Brüsselis. „Minu fookus juhina on alati olnud inimestel, suhetel ja koostööl. Maaklerina soovin alati seada esikohale head koostöösuhted kliendiga, olles tema jaoks olemas, arvestades tema soove, vajadusi ning leides lahendusi ka kõige suurematele sõlmkohtadele. Soovin panustada maksimaalselt oma energiat ja aega parima kliendikogemuse loomiseks.“

Hetkel tagasiside ei ole kirjutatud. Ole esimene, kes selle kirjutab!