Meeskond

Kristine Hanschmidt

Kinnisvaramaakler

Kristine on pikaajalise klienditeenindaja töökogemusega erinevates valdkondades: hotellinduses, cateringis, reklaaminduses ja jaekaubanduses. Töökuse ja tõelise pühendumusega, on Kristine varasemalt täitnud erinevaid vastutusrikkaid ülesandeid, mille tulemusena on ta hinnatud kolleeg nii tööandjate kui klientide silmis. Kristinet inspireerivad ja motiveerivad eluga rahulolevad ja õnnelikud inimesed, mistõttu püüab ta oma töö kvaliteeti hoida kõrgeimal tasemel. Kristine väärtustab kolme lapse emana ühist pereaega ning seepärast teab, kui oluline on oma kodu! Tema huvi kinnisvaraga tegelemise vastu on äratanud just isiklikud kogemused kliendina ning siiras soov oleks oma klientidele pakkuda kindlustunnet alates esimesest kohtumisest kuni unistuste kodu leidmiseni!

Kristine on pidanud oluliseks panustada ka vabatahtlikuna riigikaitsesse Naiskodukaitse ridades. Kiiret elutempot aitab tal maandada kirg kunsti, looduse ja jahinduse vastu.

et
en
ru
juuni 8, 2023

Aitäh, Kristine!
Jäime sinu tööga igati rahule, sest meie varasemate kinnisvaramüükide-ostude puhul ei ole sugugi mitte kõik maaklerid olnud sama püüdlikud ja ka väiksemate detailide suhtes tähelepanelikud. Oli tore, et polnud üksteisest möödarääkimist ja et kõik kokkulepped pidasid (jällegi, meie kogemuse põhjal juhtub seda harva). Ehkki müük kippus turuolukorra tõttu venima, oli meeldiv, et jaksasid sellega läbi talve tegeleda, ja selle, mis kogemusest puudu jäi, kompenseerisid suurema usinusega.
Tänud ja edu edaspidiseks!

Ott U.
aprill 24, 2023

Kommentaarin et oleme väga rahul Kristine Hanschmidti maakleritööga ja sellega et saime temalt video ja pilte korterist kuna me ei saanud ise kohale tulla oli suureks abiks.

Sylvia Kimm
aprill 16, 2023

Kristine avaldas mulle tohutut muljet oma suhtlemisoskusega. Ta vastas alati kiirelt ja professionaalselt ning hoidis mind igal sammul kursis.
uskumatult abivalmis. Alates esmasest konsultatsioonist kuni müügi lõpetamiseni oli alati kättesaadav, et vastata küsimustele või muredele. Kristine tegi kõik endast oleneva, et veenduda, et olen protsessiga rahul ja kõik on arusaadav.
Kristine avaldas muljet oma tähelepanuga detailidele. Ta leidis aega, et tagada minu kodu esitlemist parimas korras ja andis läbimõeldud ettepanekuid, et müük oleks võimalikult sujuv. Samuti andis Kristine väärtuslikku teavet ja nõuandeid, mis põhinesid ulatuslikel teadmistel kinnisvaraturu kohta.
Soovitan Kristinet kõigile, kes soovivad oma kodu müüa. Ta näitas erakordset suhtlemisoskust, oli uskumatult abivalmis ja asjatundlik ning tegi eduka müügi tagamiseks kõik endast oleneva. Kristinega töötamine oli tõeliselt meeldiv ja soovin Talle jätkuvat edu karjääris.

Jaana Eisen
märts 16, 2023

Ma väga nautisin koostööd Kristinega esimesest kõnest peale. Kogu protsess möödus kiirelt, sujuvalt ja effektiivselt. Kristine on orjenteeritud lahenduste leidmisele ja suheldes soe, sõbralik ja aus. Aitäh, et tegid kodu leidmise nii lihtsaks! Soovitan!

Oskar-Joonatan Lemmik

1 kuulutust

BRONEERITUD Müüa Korter

39.20 m² 2 tuba 1 vannituba

Ränduri 42 Nõmme linnaosa Tallinn Harju maakond

Ränduri 42 Nõmme linnaosa Tallinn Harju maakond
119.000€